Статті

ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ З ФІЛЬМАМИ.

Ні для кого не секрет, що перегляд фільмів – це зручний, дієвий і приємний спосіб вивчення іноземної мови. Америка мабуть найбільший film-maker, а на додачу – Австралія, Канада, країни Європи. Всі вони знімають фільми англійською. Отож дивитись є що, але ж де дивитись?

Пропонуємо вашій увазі добірку сайтів для безкоштовного перегляду фільмів онлайн.

1.ororo.tv (ororo.tv)

 

 – фільми та серіали з субтитрами в хорошій якості. На даному сайті  можна обирати субтитри різними мовами, навіть одночасно двома мовами. Можна  зупиняти перегляд фільму і зразу на сайті перекладати незрозумілі слова.

Недоліки: обмеження в часі. Безкоштовно ви можете користуватись сервісом лише 1 годину на добу. Проте, якщо дивитись 1 год щодня, то результат неодмінно буде.

2. lelang.ru (lelang.ru)

Цей сайт створений не лише для перегляду фільмів, а й взагалі слугує окремим корисним ресурсом для навчання. Адже окрім фільмів і серіалів, сайт пропонує книги та аудіоматеріали англійською. Багато матеріалів розподілені за рівнями, отож вам не доведеться довго ламати голову над складним вибором. Відео доступні з двомовними субтитрами. Для тих, кому замало однієї мови – сайт пропонує великий вибір матеріалів для вивчення німецької. Тут ви «зависнете» надовго.

 Недоліки: багато реклами.

     

3. show-english.com

(show-english.com)

Даний сервіс створений спеціально для вивчення англійської за допомогою фільмів. Субтитри тут інтерактивні – одразу можна натискати на слово, яке сайт перекладає вам в контексті цілого речення. Окрім того, слова можна додавати в словничок і виконувати з ними вправи. Отже, на сайті ви не лише переглядаєте фільми, а й покращуєте англійську за допомогою вправ, що базуються на ваших власних «нових» словах.

Недоліки: обмеження в часі, 1 год на день, але сайт пропонує встановити розширення для браузера Chrome, яке знімає ліміт.

4.english-films.com

(english-films.com)

– фільми, серіали і навіть мультики англійською. Додатковою перевагою є приємний дизайн та зручна навігація сайту. Тут можна обирати фільми за жанрами і роками.

5.speechyard.com

(speechyard.com)

– цей сайт пропонує вивчення англійської по книгах та відео. Є також різні вправи, більше можливостей стають доступними після реєстрації. До того ж на сайті можна щодня тренувати свій вокабуляр, збагачуючи його новими словами з відео, які переглядаєте. На сайті в основному ТВ-шоу. Наявні субтитри. До того ж вони інтерактивні, навівши на невідоме слово, отримуєте його переклад, а саме відео зупиняється.

Недолік: вибір телешоу невеликий, але цікавий.

6. 123movies.co

 (123movies.co

Однозначно рекомендуємо. Фільми, серіали, аніме і все в хорошій якості! Зручне меню сайту, доступний пошук по категоріях або за назвою. Цей сайт задовольнить найпримхливішого кіномана.

7. goldenglish.ru

(goldenglish.ru

Ще один ресурс розроблений спеціально для тих, хто вивчає англійську. Фільми, серіали, мультики! А окрім цього – відеоуроки, книги і навіть караоке. Матеріали зручно розміщені за жанрами, також можна обирати перегляд з субтитрами або без них.

8. englishfox.ru

 (https://englishfox.ru/category/serials)

Тут є цілі підбірки серіалів та ТВ-програм, частина з них мають субтитри російською чи англійською.

9. Kinokiwi

(www.kinokiwi.com

На сайті представлено багато фільмів та серіалів. Серед цікавинок – даний сервіс містить підбірки фільмів на різні теми, тож ви зможете обрати найкращий романтичний фільм, бойовик або ж надати перевагу фільму зі списку номінантів на Оскар. А для тих, хто зовсім не знає, чого хоче, сайт щодня обирає «фільм дня».

10. baskino.com

 (baskino.com

Перед переглядом відео доведеться ознайомитись з двома рекламними роликами. Фільми доступні в високій якості, вибір величезний. Головне на цьому сайті помітити кнопку “оригінал”.

Made on
Tilda