Новини

新年快乐!HAPPY CHINESE NEW YEAR! З КИТАЙСЬКИМ НОВИМ РОКОМ!

5 лютого о 23:03 за київським часом або в 5:03 за пекінським настав Новий рік за східним календарем!

Новий рік – найдовше та найважливіше свято в китайському календарі. Фестивалі, гуляння, присвячені до цього дійства, тривають 15 днів. Отож протягом двох тижнів життя в Китаї завмирає, жителі Піднебесної відпочивають та відзначають свято в колі сім’ї. Цікаво те, що китайці будуть зустрічати не 2019 рік, а 4717-й рік.

Що означає свято для китайців?

Як і для наших предків, для китайців Новий рік пов’язаний з початком весни. Вважається, що у Китайський Новий рік зима зустрічається з весною і починається новий відлік.

Для азіатського світу Новий рік – сімейне свято. Члени родини з’їжджаються з різних куточків світу, щоб разом зустріти початок нового року. Вважається, що у цей час до родинного кола долучаються навіть духи померлих родичів.

За ці два тижні люди ходять в гості, влаштовують пишні застілля. Також часу вистачає для ярмарків, маскарадів, народних гулянь просто неба!

Як святкувати китайський Новий Рік?

Стартує святкування з ароматів Сходу і феєрверків! Для чого? Все дуже просто, щоб відлякувати злих духів від врожаю. Звісно, у сучасному світі – це лише традиція, але китайці ретельно її дотримуються.

Тож не забудьте купити для святкування бенгальські вогні та ароматичні палички. Або ж ароматичну лампу, якщо давно мріяли про неї – ось чудова нагода. Обирайте ароматичні олії, які вам до вподоби, і насолоджуйтеся запахом цілий вечір. А от від петард і феєрверків радимо відмовитися. Вони небезпечні для вас особисто та дуже негативно впливають на оточуючих! Бенгальські вогні – чудова альтернатива!

В останній день китайці традиційно запалюють червоні ліхтарі. Запустити у небо ліхтар можна й в Україні. Саме у цей день вдягають намисто з мандарин і влаштовують сімейне застілля. Все це без проблем можна повторити і в нас.

Під час святкування Китайського Нового року люди обмінюються подарунками. Що дарувати, якщо вирішили святкувати? Традиційно китайці обмінюються червоними конвертами з грошима, намистом з монет і мандаринів. Але підійде будь-що, що символізуватиме багатство. Цим подарунком ви бажаєте людині благополуччя і достаток в наступному році.

Бажаємо Вам гарного настрою та позитивних думок!Нехай усі Ваші бажання збудуться, всі мрії здійсняться, все задумане втілиться у життя.

Нехай прийдешній Китайський Новий рік принесе благополуччя, щастя і радість!

Будьте здоровими та щасливими!

Нехай це свято остаточно закріпить гарний початок року!

Вдалого усім святкування!

新年快乐! Happy Chinese New Year!

Made on
Tilda