Новини

5 зміна English Summer Camp - наші діти готові до школи)

Кажуть, хто добре відпочиває, той працює на відмінно!
Ми з впевненістю можемо заявити, що діти з мовного літнього табору Перших Київських Курсів гарно відпочили, дізналися багато нового, познайомилися та поспілкувалися різними іноземними мовами, відкрили для себе різноманітні вулички та закутки рідного міста й околиць, знайшли нових друзів, відновили свої сили, засмагли, навчилися плавати на байдарці, складати палатку, знімати та озвучувати короткометражні фільми і ще багато чого пізнавального й раніше невідомого підкорили. Ці літні спогади будуть зігрівати їх протягом навчання у школі, а нові друзі складуть компанію у різноманітних розвагах поза уроками. 
Такий активний літній відпочинок наших дітей у Кам'янці-Подільському дозволяє не тільки оздоровитися, а й отримати багато нового досвіду, вітаміну D, гарну фізичну форму та позитивний настрій на все літо)
З початком вересня ми, звісно, будемо сумувати за нашими літніми пригодами. Будемо списуватися у групах в вібері чи телеграмі, переглядати наші фото та відео звіти на каналі youtube і планувати відпочинок наших діток наступного літа 2022 року!
До нових зустрічей)
Made on
Tilda