Новини

В БУДНІ Й ВИХІДНІ НАВЧАТИСЯ ГОТОВІ МИ ЗАВЖДИ!

Кажуть, хороший день той, який приносить користь та задоволення, а також закарбовується в пам’яті назавжди! Цілком і повністю погоджуємося!

У наш час вивчення іноземних мов є актуальним і доступним у всьому світі. Усі прагнуть вільно спілкуватися під час поїздок за кордон, з іноземними партнерами по роботі або з друзями по листуванню. Для когось вивчення іноземних мов – це хобі. Вони колекціонують іноземні мови так само, як хтось колекціонує марки.Той, хто вивчає іноземні мови, може спілкуватися з людьми з інших країн, читати періодику і книги зарубіжних авторів, дивитися іноземні програми і фільми в оригіналі.

Студенти Перших Київських Курсів вже встигли усвідомити важливість іноземної мови в нашому житті, а тому прагнуть все далі,й далі вдосконалювати свої знання.

Оскільки в грудні 2019 вихідних днів чимало, ще й з’явився додатковий вихідний 24 грудня, ми як і більшість українців вирішили відпрацювати його у суботу 22.12. Усі студенти відповідально та з розумінням підійшли до цього.

Навчатися у суботу для нас не проблема! Оскільки заняття завжди проходять у дружній та легкій атмосфері, студенти і працюють, і відпочивать в колі друзів водночас! Пропонуємо Вашій увазі фото-звіт нашої суботніх занять на Курсах Мов!

 

Made on
Tilda