Новини

DECEMBER VIDEO CLUB!

Ось і відбулася ще одна незабутня зустріч студентів у Відео Клубі, спогади від якої зігрівають у зимові дні. Цього разу для перегляду обрали дитячий мультик Полярний Експрес ( The Polar Express). Мультфільм режисера Роберта Земекіса “Полярний експрес”, знятий за мотивами однойменної дитячої книги Кріса Ван Оллсбурга, оповідає про незвичайні пригоди хлопчика на Північному Полюсі.
Практично всі діти вірять в існування Санта Клауса, адже на Різдво, під дзвін дзвіночків, він приносить їм найбільш бажані подарунки. Але є один маленький хлопчик, який втратив віру в Санту і в чарівний, казковий північний світ. Одного разу, напередодні Різдва, до нього приїжджає Полярний Експрес… і саме з цього моменту усі дива розпочинаються.
Переглядаючи мультфільм мовою оригіналу студенти не лише опрацьовували незнайому лексику, але й повторювали вже відому лексику новорічної тематики. Згодом спробували відтворити певні епізоди з фільму, навіть створили власний потяг, на який купували справжні квитки ціною власних знань!
Перегляд фільмів мовою оригіналу, англійською, як це практикують наші студенти, розвиває навичку аудіювання, сприйняття мови на слух. Обравши цікавий фільм, можна, так би мовити, поєднати приємне з корисним. Така діяльність дозволяє значно поповнити словниковий запас, запам’ятати нові фразові дієслова, розмовні форми і сленг носіїв мови. Такі перегляди допоможуть вдосконалити вимову та інтонацію. Завітайте й Ви до Відео Клубу! До нових зустрічей!
Made on
Tilda