Новини

«СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ – СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА!» ЛІТНІЙ НАБІР 2020

Як сказав Йоганн Вольфганг фон Ѓете: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина!»

Разом із початком нового десятиліття 2020 рік прямо каже усьому сучасному суспільству про необхідність вивчення іноземних мов.

Розпочинаючи Літній Набір 2020 хочемо приділити більше уваги кожній з іноземних мов, що вивчають студенти Перших Київських курсів іноземних мов!

Німецька мова – це ключова мова в Європейському Союзі, як в політичному, так і в економічному відношенні.

Чи знали Ви, що під час революції США хотіли припинити будь-які контакти з Англією, у зв’язку з чим, Конгрес обмірковував поміняти державну мову з англійської на німецьку. З чуток, англійська перемогла в ході голосування з результатом лише в один голос.

Англійська мова належить до мов з найширшим словниковим запасом. Також це мова, яку знають найбільше людей як другу (нерідну). Англійською видають найбільше друкованої продукції. І, навіть, першим словом, вимовленим на Місяці, стало слово “OK”.

Польська мова (język polski), що цілком логічно, офіційна мова Польщі. В 2010 році поляки організували конкурс на найкрасивіше польське слово. Перемогу здобуло – «źdźbło» (травинка). “Міжмовна енантіосемія” – термін, що означає ситуації, коли одне слово має два протилежних значення. Наприклад, польське “uroda” означає “краса”, “woń” – “запах”, “zapominać” – “забувати”. Будьте уважні та вивчайте мову країни-сусіда!

Італійська мова до другої світової війни використовувалася лише для написання листів у науковому колі владного класу. Вона стала популярною і, зокрема, поширилася завдяки телебаченню. Вимова італійської мови значно різниться на півдні та півночі Італії. Наприклад, у Тоскані італійці вимовляють «с» як «h». У результаті фраза «Coca-Cola con la cannuccia» (Кока-кола з соломинкою) – звучить як «Hoha-Hola hon la hannuccia».

Китайська мова – писати нею почали ще в третьому столітті до нашої ери. Засновником мови в письмовому вигляді став Цан Цзе (він придумав піктограми, які потім стали ієрогліфами). У Китаї іноземні мови не є обов’язковими. Здавалося б, в аеропорту повинні знати англійську мову, але в Пекіні персонал не знає його навіть на мінімальному рівні. Вивчайте цю східну мову разом з нами!

Іспанська – дуже зручна мова. Знаючи написання слова ви майже завжди зможете відтворити його усно (але не навпаки)! Королівська Академія Іспанської мови (Real Academia Espanola), заснована в 1713 році, стежить за формуванням та збереженням мовної норми сучасної іспанської мови. Вона видає офіційні словники і граматичні довідники. Звичайно, її рішення не є законом, але їм слідують в Іспанії та Латинській Америці. Серед мовних реформ, прийнятих Академією,- використання перевернутих знаків запитання і знаків оклику (¡¿), що є відмінною ознакою сучасної іспанської мови!

Встигніть записатись у групи: “Літній набір” – триває до 15 червня❗️

✔️дитячі та підліткові групи

✔️ групи для дорослих

✔️ індивідуальне навчання

✔️ корпоративне навчання

Made on
Tilda