Новини

SECOND INTERNATIONAL TESOL CONFERENCE "TEACHING ENGLISH GLOBALLY"

Міжнародна TESOL/TEFL конференція - це провідна конференція, організована українським тренінговим центром СУТО та Центром професійного розвитку SR Teaching&Learning (Баку, Азербайджан), що спеціалізуються на освітніх заходах високого рівня з особливим фокусом на професійний розвиток в Україні, Азербайджані, Грузії, Естонії, Узбекистані й інших країнах світу.

31 жовтня – 1 листопада у м. Львів відбулась Друга Міжнародна Конференція TESOL, в якій викладачі Перших Київських Курсів з колегами взяли участь.

В перший день була вибухова суміш екскурсій-оглядин історичного коріння Львова (англійською мовою), мистецьких галерей та освітніх урочистостей. Викладачі мали можливість поспілкуватися із лідерами, вчителями-експертами та учасниками конференції під час виступів спікерів, інтерактивних дискусій, розіграші лотерей з питань викладання англійської мови. У день самої конференції викладачів очікувало комплексне навчання із 150 учасниками з різних країн (Україна, Азербайджан, Британія, Грузія, Туреччина, Узбекистан, Польща та інші), щільно наповнене глибокою та ексклюзивною інформацією і натхненням від зіркових світил науки.

Міжнародні та гостьові спікери спонукали нас зануритися у неймовірну атмосферу якісного викладання. Викладачі отримали реальний досвід, необхідний для високого рівня викладання. По закінченню усі учасники отримали сертифікати, незабутні враження та безцінний досвід!

Ми вже готові втілювати усі нові ідеї та знання на практиці!

Made on
Tilda