Новини

5 ПРИЧИН ПОЧАТИ ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО ВЛІТКУ

Ти тільки закінчив(ла) 10 клас? Вважаєш, що до ЗНО ще багато часу і можна поки не думати про підготовку? Вагаєшся, коли найдоречніше починати? Ще не зовсім знаєш, що це, але вже боїшся? 💯

Час проходить набагато швидше, ніж ми сподіваємось. Тому наведемо 5 причин, чому варто задуматися над підготовкою вже влітку:
Насичена програма ЗНО
Оскільки це підсумковий тест, який перевіряє засвоєння знань усієї шкільної програми (5–11 клас), то програма з одного предмету може містити до 100 різних тем та підтем.
Відсутність школи й відволікаючих факторів
З вересня твоє життя закрутиться в звичному режимі, тому скористайся можливістю підготуватись у літні місяці.
Шанс підтягнути предмет, який знаєш найгірше
Використай літо з користю — сконцентруйся на потрібному тобі предметі.Якщо всі предмети знаєш приблизно однаково, поцікався, який предмет при вступі на вибрану тобою спеціальність буде профільним.
Розминка для мозку
За літо багато чого забувається! Сплануй кілька годин навчання щотижня влітку — і твій мозок буде тобі вдячний. Графік придумуй сам чи узгоджуй з наставником. Повір, перенапружитися ти не встигнеш, а результати будуть чудові!
Широкий вибір варіантів підготовки
Зараз існує багато способів готуватися до ЗНО: самостійно, у школі, з репетитором, на курсах при університеті, на приватних курсах, дистанційно по відеоуроках, дистанційно з репетитором. По-перше, тобі слід дізнатися про переваги й недоліки кожного з варіантів, щоб обрати оптимальний.
По-друге, найкращих репетиторів та місця на престижних курсах швидко розбирають. Якщо ти вирішиш готуватися саме з досвідченим наставником, то потрапити до такого здебільшого можливо лише влітку, з вересня вже можна чути «на жаль, місць немає».
Ми ж радимо не зволікати та почати підготовку до ЗНО разом із нами!
Наші адреси:
вул. Данила Галицького 3а (у дворі автомобільної школи ТСОУ);
вул. 30 років Перемоги, 1 (мікрорайон Жовтневий);
вул. Князів Коріатовичів, 25 (поворот на фітнес центр “Нова Будова”);
вул. Івана Франка, 7/1 “Руські фільварки” (біля футбольного поля).
За детальною інформацію звертайтеся за тел.: +38 (067) 38-164-38
Made on
Tilda