Новини

Are you ready? Ми складаємо зимові іспити 2022!

Давно вже не секрет для усіх студентів ПКК, що двічі на рік вони складають семестрові іспити. 
Щоразу екзамен складається з двох частин: усної та письмової. До письмового тесту, відповідно до рівня групи, входять завдання з читання, аудіювання, письма та вміння користуватися іноземною мовою в межах  певних граматичних та лексичних тем. Під час усного іспиту студенти демонструють свої вміння вільно описувати себе, відповідати на запитання, описувати картинки та створювати історії до них. Молодші шукають відмінності серед двох схожих на перший погляд зображень, а старші дискутують на задану вчителем тему, шукаючи найкращий вихід з тієї чи іншої ситуації.

Але, окрім формальних вимог, є безліч інших причин, чому складання тестів з англійської мови може бути для вас корисним ...

💡Ви можете випередити своїх однолітків!
Незважаючи на чіткі докази переваг, більшість студентів все ще уникають проведення тестів, коли це можливо. З іншого боку, це означає, що студенти, які складають тести, мають переваги.
В одному з дослідницьких проектів студентам університету було запропоновано вибрати між самотестуванням чи просто більш поглибленим  навчанням. Лише 18% студентів вибрали самотестування. Вони змогли з’ясувати, наскільки вивчили матеріал, та використали свої результати для подальшого навчання. Здогадайтеся, які студенти отримали вищі результати …?

💡Це істотно вплине на вибір способу навчання у майбутньому! 
Тести та вікторини - це дійсно корисні види перевірки та контролю знань, які можуть покращити швидкість навчання. Коли ви складаєте іспит, ви повинні згадати і застосувати вивчене. Цей процес значно покращує ваші шанси запам’ятати інформацію. Це також робить майбутні навчальні заняття більш продуктивними, показуючи, над чим потрібно працювати далі.
Крім того, складаючи іспити, ви можете покращити свою здатність застосовувати вивчене в нових контекстах. Зокрема, завдання з відкритим оцінюванням (наприклад, написання есе) допомагають нашому мозку впорядкувати інформацію - отже, ви можете проявити гнучкість вашого мислення та застосувати набуті знання в будь-якій ситуації.
💡Ваша мотивація до навчання зросте!
Перед тестом ви, як правило, вчитеся наполегливіше, ніж будь-коли. Дослідження показали, що це може призвести до покращення мовних навичок.
Незалежно від того, любите ви їх чи ненавидите, тести чітко спонукають нас до навчання. З нашого власного досвіду, якраз студенти, які регулярно складають іспити, вчаться найдовше та найефективніше. А ті, хто не любить проходити регулярне тестування, як правило, відкладають підготовку на останній момент, тому і мають нижчий результат.

Одним словом, якщо ви хочете виділятися серед своїх однолітків, не пасуйте - складайте іспити!

Наслідуйте приклад студентів Перших Київських Курсів!
Made on
Tilda