Новини

Holidays! Holidays! Holidays!

Перші Київські Курси за систематичність отримання знань. Тому ми працюємо під час канікул, але робимо це весело в ігровій формі та з різними приємними сюрпризами!

До вашої уваги список речей, що ми пропонуємо зазвичай для веселого проведення канікулярного періоду. Зробіть самі свої канікули - вчіться в кайф, не обмежуючи себе у можливостях.

Прочитайте ті книги, які дуже хотіли осилити раніше, але так і не змогли.

Час осінніх чи зимових канікул досконало підходить для проведення його під теплою ковдрою з горнятком гарячого напою та улюбленою книжкою мовою оригіналу. Нехай ці канікули охоплять вас теплими запахами  та приємними спогадами.

Покатайтесь на роликах навколо свого дому.

Це ідеальна ідея для того, хто проводить свої канікули вдома наодинці. За умови, що у вас є досить великий простір та гладка підлога.


Одягайте свої наймодніші осінні образи.

Зміна стилю іноді може покращити наше сприйняття себе. Експериментуйте сміливіше!


Зробіть власний святковий коктейль з усіма можливими прикрасами.

Пам'ятайте, тут немає жодних правил: у виборі смаків керуйтеся власними вподобаннями та можливостями. Саме час опрацювати англомовні рецепти, до яких раніше "руки не доходили".

Організуйте власну святкову вечірку Zoom у стилі 60-х.

Зберіть інших людей, які також не знають, що робити під час канікул наодинці. Організовуючи цю зустріч, подбайте про тему. Вона може бути на ретро-тематику 60 -тих, 2000 -них або буквально будь -якої іншої епохи. Спілкуйтеся англійською з вашими однодумцями та грайте в комунікативні ігри.

Прочитайте свій гороскоп на 2022 рік і сплануйте наступні дії відповідно до нього.

Наступний рік є астрологічно складним, але в кінцевому підсумку виглядає більш оптимістичним. Перевірте, що вас чекає у вашому гороскопі на 2022 рік, а потім запишіть, як ви зможете втілити прочитане в реальність.


Замовте подарунок на власний розсуд.

Звукова ванна? Читання карт Таро? Зараз є безліч веселих та нерозкритих ще вами вражень, які ви можете спробувати як онлайн, так і офлайн.


Загорніться у теплу ковдру, зробіть глінтвейн чи чай з лимоном і передивіться усі серії "Гаррі Поттера".

У КОЖНОЇ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ СВОЯ УЛЮБЛЕНА ВЕРСІЯ ФІЛЬМУ. Який би варіант ви не обрали, головне, щоб це були стрічки, які змушують вас відчувати себе надзвичайно затишно.


Подивіться те шоу, яке вам роками рекомендує ваш друг чи подруга.

Чи англомовне чи в перекладі, головне, щоб воно справді було таким чудовим, як всі розповідають.


Проведіть день без техніки.

День без телефону чи ноутбуку перезавантажить вас і знизить рівень стресу. 


Одним словом, канікули - це не привід сумувати! Час для навчання та подорожей наяву чи віртуально!

Made on
Tilda