Статті

ЧИ ВАЖКО ВИВЧИТИ ІТАЛІЙСЬКУ МОВУ?

На Перших Київських курсах іноземних мов студенти вивчають не тільки англійську мову, але й ще багато інших, серед яких мова стародавнього Риму. Що говорять італійці про вивчення їх мови як іноземної? 

Наскільки важко вивчати італійську мову? 

Насправді ця мова одна з найпростіших у вивченні, навіть якщо іноді і приховує в собі пастки…

Італійська мова у порівнянні з іншими мовами вважається однією з найпростіших у вивченні, але як і будь яка нова навичка, спочатку може здатися важкою.

Італійська мова є романською мовою і належить до того ж сімейства, що й іспанська, французька, каталанська та португальська мови. Мови, що належать до романського сімейства, мають схожість у звучанні, структурі і словниковому запасі. Італійська мова залишається романською мовою, щонайближчою до латині, мови стародавнього Риму. Завдяки латинському корінню, будучи романською мовою, і будучи носієм іншої романської мови, процес вивчення італійської мови стає набагато швидшим і простішим, оскільки багато слів та структура граматики схожі між собою.

Зацікавлені у таких темах, як музика чи кулінарія, можливо вже знають багато базових слів та виразів з італійської мови. Італійська мова сформувалася, як мова у 14 столітті, і більша частина лексики належить італійському поету Данте Аліг’єрі, через свої роботи він об’єднав свій тосканський діалект з південними мовами Сицилії та мовами інших регіонів. Згодом тосканський діалект став загальновживаною мовою, за допомогою якої італійці могли розуміти один одного, та спілкуватися на всьому півострові.

Розуміння літератури та прослуховування, базується на знанні лексики. Студенти, які хочуть зрозуміти те, що вони читають та слухають, повинні мати великий словниковий запас не лише з італійської мови, а і з рідної мови. Наприклад, студент не в змозі читати прості речення або короткі абзаци італійською мовою, якщо він не знає значення чи функції слів, які він читає, рідною мовою. Тому, знання значення лексики є суттєвим для вивчення мови на початковому чи середньому рівні.

Щоб навчити лексики наші викладачі використовують комунікативний метод, який звертає увагу перш за все на словниковий запас та сталі вирази, не надаючи великого значення граматиці. Комунікативний метод, по суті є найкращим для вивчення іноземної мови. Це система вільного навчання мови з конкретною метою, навчити говорити без перевантаження граматикою. Але розуміння граматики та частин мов, є дуже важливим не лише для читання та розуміння, а й для письма.

Частини мови, виражають значення висловів, які відіграють важливу роль у викладанні та вивченні всіх мов на середньому та високому рівні.

В італійській мові існує дев’ять частин мови, п’ять з яких називаються змінними, такі як: іменник, прикметник, артикль, займенник і дієслово; чотири незмінні: прислівник, прийменник, відмінок і вигук. 

Метою лінгвістичного виховання є можливість конструктивно та критично аналізувати структуру мови. Розуміння потім покращується завдяки читанню, письму, слуханню та спілкуванню.

Для того, щоб вивчити мову потрібні час та практика, і при великому бажанні нічого неможливого не існує.

Робити помилки при вивченні мови є нормальним явищем і не потрібно перейматися через, те що все не ідеально на початку.

Будь-яка помилка – це урок!

Помиляючись, вчимося з нашими курсами!

Made on
Tilda