Новини

ТВОРІТЬ ДИВА САМІ ТА НАДИХАЙТЕ ІНШИХ!

Розвиток творчості та креативності є дуже важливим у у ранньому віці, оскільки діти дуже чутливі та сприятливі для засвоєння та формування нових вмінь та навичок.

Творчість базується на бажанні зробити щось, що ще ніким не було зроблено, або ж, переробити щось вже існуюче на краще. Інакше кажучи, творче начало в людині – це завжди прагнення вперед, до прогресу, до досконалості і, звичайно, до прекрасного. Без творчості, фантазії не можна досягти успіху в жодній галузі, оскільки саме новатори роблять прориви і рухають прогрес вперед. Відомо, що всі наукові відкриття починалися з творчих та креативних ідей. Творче мислення потрібно розвивати не тільки шаблонно, а й креативно.

 

Розвиток творчого мислення позбавляє нас від інертності, а  при вирішенні складних задач людина з розвинутим творчим мисленням керується не лише загальноприйнятими способами вирішення задач, а й намагається знайти нові шляхи.

Для того, щоб розвивати творче начало в дітей, потрібно приділяти час слуханню музики, читанню казок, оповідань та віршів, малюванню, виготовленню аплікацій, відвідуванню музеїв та галерей тощо.

Саме тому, на базі Перших Київських Курсів щосуботи працює Митецька Студія із Сергієм Боднарем, де кожен має можливість розкрити свій потенціал, створити власний шедевр та відпочити з користю у вихідний день! Щоразу нові ідеї, нові знання, а результат кращий попереднього!

Також студенти мають чудову нагоду відвідувати майстер класи із Наталією Шаровою, де студенти роблять різноманітні, цікаві речі власними зусиллями. Щоразу наші студенти створюють неперевершені та корисні речі. Новинкою в цьому році стали кулінарні майстер класи,  як ось попередній, де учні готували кейк-попси та дитячий глінтвейн.

Давайте дитині повною мірою проявити свою фантазію та якомога більше стимулюйте її до творчості!

Творіть дива разом з нами!

Приєднуйтесь! До нових зустрічей!

Made on
Tilda