Новини

TEST YOURSELF!

Неймовірна пропозиція від Перших Київських Курсів для усіх охочих протестувати себе та дізнатися свій рівень володіння англійської мови! Протягом усього вересня з понеділка по п’ятницю та навіть у суботу ми з радістю зустрінемо Вас за адресою: вул. Данила Галицького, 3а (у дворі автомобільної школи ТСОУ) аби допомогти кожному з Вас!

За результатами тестів ми матимемо можливість обрати групу за рівнем знань, звісно ж, у зручний для вас час. Повірте ми не змусимо довго очікувати на результат!

Чому ж так важливо пройти тест на знання англійської мови? Що вам це дасть? На це є декілька відповідей.

Коли ви тільки починаєте вивчати мову, рівень знання англійської можна використовувати для того, щоб поставити собі адекватну мету. Адже багато хто починає вивчати англійську мову з метою «вивчити англійську» або, наприклад, «говорити англійською», а це ж абсолютно абстрактна мета. І зовсім не зрозуміло, куди від цього рухатися далі та від чого відштовхуватися. Але якщо ви поставите перед собою завдання «підняти свій рівень володіння англійською мовою до Upper-Intermediate», то це вже конкретна мета, вона досяжна і її результат можна перевірити. Ставлячи перед собою точні цілі, ви зможете чітко зрозуміти, яка кількість часу буде потрібна, щоб їх досягти.

До того, як ви досягнете рівня Advance, дуже важливо відчувати прогрес. І спочатку усвідомлення того, що ви не стоїте на місці у вивченні мови, дуже мотивує. Відчуття того, що ви рухаєтеся вперед, дає сильну мотивацію для подальших занять.

Знання свого академічного рівня володіння англійською мовою допоможе вам підібрати адекватні навчальні матеріали. Саме навчальні матеріали, а не художню літературу, серіали і фільми англійською мовою, які зовсім не є матеріалами для навчання.

Не зволікайте! Попереднього запису не потрібно!

Детальна інформація за тел.: +38 (067) 381 – 64- 38

Ми чекаємо на Вас! 💪👌👍

Made on
Tilda