Складати чи ні пробне тестування - особиста справа кожного. Ми ж хочемо перерахувати основні плюси та мінуси, якими охоче діляться з нами викладачі-професіонали Центру з Підготовки до ЗНО Перших Київських Курсів. Беручи участь у пробному ЗНО, майбутні абітурієнти мають можливість:
➕перевірити, чи вони достатньо практикували навичку заповнення бланків відповідей та навчилися ефективно планувати й розподіляти час, даний на опрацювання завдань іспиту;
➕впевнитися у психологічній готовності до даного випробування: складання іспиту на час;
➕усвідомити правильність обраних предметів для складання тесту, щоб ЗНО не підкралося непомітно!
➖пробне тестування є платною послугою;
➖за умови успішного складання пробного тесту, учасники дуже часто відмовляються від подальшої підготовки, вважаючи себе готовими до ЗНО, що є однією з найбільших помилок і призводить до низьких балів в основній сесії (і навпаки);
➖система ЗНО виключає з учасників тестування випускників минулих років. Адже вони мають вкрай низькі шанси успішно пройти зовнішнє тестування, оскільки навчалися за іншими підручниками, ніж ті, за якими складені тести.
Можливість скласти пробні тести ЗНО за шкільною програмою було запроваджено задля ознайомлення майбутніх студентів з процедурою та атмосферою реального тестування. Аналогічні завдання, зібрані у пробне ЗНО, допоможуть успішніше скласти основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.