Новини

Чи йти на пробне ЗНО? Думки викладачів різняться ...

Складати чи ні пробне тестування - особиста справа кожного. Ми ж хочемо перерахувати основні плюси та мінуси, якими охоче діляться з нами викладачі-професіонали Центру з Підготовки до ЗНО Перших Київських Курсів. Беручи участь у пробному ЗНО, майбутні абітурієнти мають можливість:
➕перевірити, чи вони достатньо практикували навичку заповнення бланків відповідей та навчилися ефективно планувати й розподіляти час, даний на опрацювання завдань іспиту;
➕впевнитися у психологічній готовності до даного випробування: складання іспиту на час;
➕усвідомити правильність обраних предметів для складання тесту, щоб ЗНО не підкралося непомітно!

➖пробне тестування є платною послугою;
➖за умови успішного складання пробного тесту, учасники дуже часто відмовляються від подальшої підготовки, вважаючи себе готовими до ЗНО, що є однією з найбільших помилок і призводить до низьких балів в основній сесії (і навпаки);
➖система ЗНО виключає з учасників тестування випускників минулих років. Адже вони мають вкрай низькі шанси успішно пройти зовнішнє тестування, оскільки навчалися за іншими підручниками, ніж ті, за якими складені тести.

💨КОРОТКО ПРО ПРОБНЕ ЗНО💨
Можливість скласти пробні тести ЗНО за шкільною програмою було запроваджено задля ознайомлення майбутніх студентів з процедурою та атмосферою реального тестування. Аналогічні завдання, зібрані у пробне ЗНО, допоможуть успішніше скласти основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогорічне пробне ЗНО з усіх предметів пройде 10 квітня. Кожен бажаючий може скласти тільки один іспит з 1 шкільного предмету. Для допуску учасника в день іспиту, окрім попередньої реєстрації, є обов'язковою наявність запрошення-перепустки, яку можна знайти в особистому кабінеті на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

(Для наших випускників відповідним центром є Вінницький, за адресою: вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009, (0432) 65-65-35, (096) 003-30-40, vintest@vn.testportal.gov.ua

регіони обслуговування: Вінницька, Житомирська, Хмельницька області)

Під час реєстрації до пробного ЗНО кожен учасник отримує від регіонального центру власний логін та пароль для входу в особистий кабінет. Дану перепустку можна й роздрукувати, скориставшись опцією "сформувати запрошення-перепустку". Після цього документ у форматі pdf завантажується і є готовим для друку. Саме там знаходиться інформація про час проведення іспиту та адреса пункту пробного тестування.
Made on
Tilda