Новини

Speaking club with Clark Hughes

Розмовний клуб англійської мови – це місце зустрічі однодумців, людей, які мають спільну мету. Тут ви можете знайти нових друзів, підтримку. Такий формат спілкування дає не тільки відпрацювання мовних конструкцій, а й розвиває комунікативні навички. Навіщо ходити на зустрічі в розмовному клубі? Розглянемо основні плюси:

1. Розмовна практика
В розмовний клуб люди приходять з метою – говорити, говорити і говорити. Не у кожної людини в його житті є люди, з якими він міг би поспілкуватися англійською мовою. Але адже розмовна навик треба купувати, ось тут на допомогу і приходить розмовний клуб.

2. Подолання мовного бар’єру
У багатьох людей існує «страх говорити» англійською мовою. Як варіант, подолати її можна в розмовному клубі. Звикнувши розмовляти з незнайомими людьми, ви забудете про сором і ваші страхи. І в реальному житті не будете впадати в ступор, коли хтось заговорить з вами англійською мовою.

3. Уміння розуміти співрозмовника
Природно, що в розмовному клубі, люди не просто говорять, а ведуть діалоги, тобто слухають і намагаються зрозуміти свого співрозмовника. Відповідно після такої практики вам буде легше розуміти різних людей, адже у кожної людини свій темп мовлення, манера говоріння і вимову.

4. Вимова
Відразу попереджаю – ставити вимову у розмовному клубі вам ніхто не буде. Але іноді на таких зустрічах присутні носії мови, спілкуючись з якими ви можете зрозуміти, як правильно вимовляти деякі слова.

5. Нові знайомства
Відвідуючи розмовні клуби, ви приємно проведете час: познайомитеся з багатьма цікавими людьми і обзаведетеся новими друзями.

Долучайтеся й Ви до нашого щотижневого "Розмовного Клубу".Як приєднатися? Лише потрібно написати нам у дірект або подзвонити за номером телефону: +38 067 38 164 38 або +38 068 88 299 88.

Попередній запис обов’язковий!

Glory to Ukraine!Made on
Tilda