Новини

ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ МОВУ

Вивчаючи англійську мову на Перших Київських курсах у Кам’янці-Подільському ви отримуєте ґрунтовні знання. А також успішні вміння, навички їх використання та практику усіх видів мовленнєвої діяльності. Ви знаходите багато нових друзів, вчитеся, розвиваєтеся та самовдосконалюєтеся.

Навчання на наших курсах – це поєднання різноманітних методик викладання іноземних мов з їхньою практикою. Можливість провести канікули у мовному таборі, подорожувати за кордон із нашими студентами та викладачами, брати участь у тематичних вечірках, буденних проектах, відео- та письмових конкурсах, як місцевого рівня, так і рівня провідних міжнародних організацій.

Творча та невимушена атмосфера дозволяє студентам повністю зануритися у іншомовне середовище. Читаємо ми чи слухаємо запис, пишемо твір чи складаємо наступний тест, дивимося відео чи знімаємо його самі для наших проектів у соцмережах – ми говоримо англійською та розуміємо англійську мову. Ми вчимося і прогресуємо, так як кожен крокує до наступного рівня!

Ми сприймаємо інформацію по-різному: цілеспрямовано, глобально, докладно й критично. Вивчаємо різні іноземні мови. Наша продуктивність зростає, бо ми не байдужі. Ми пізнаємо себе, наших співрозмовників, навколишній світ. Ми працюємо, як одна команда, сім’я. Адже усі ми – студенти Перших Київських курсів іноземних мов.

Made on
Tilda