Новини

«konstantynopolitańczykowianeczkówna» ЦЕ ПОЛЬСЬКА МОВА)

Починайте тиждень правильно!!!! Ось, як весело та грайливо розпочали його ми. У понеділок стартував наш тиждень іноземних мов. І першою була польська. Погляньте самі наскільки сподобалось нашим студентам пізнавати нові, цікаві та дещо кумедні слова).

За кількістю носіїв польська займає друге (за іншими підрахунками – третє) місце серед слов’янських мов, поступаючись російській та, можливо, українській мові (число носіїв української та польської мов у світі коливається приблизно в однакових межах — від 40 до 48 млн.)

Найдовшим словом у польській мові вважається «konstantynopolitańczykowianeczkówna». Воно означає «незаміжня дочка жителя Константинополя» і було придумано як жарт.

Взагалі польська мова багата на подібні незвичайні вислови, містить чимало оригінальних прислів’їв і приказок і добре підходить для гри зі словами.

Поляки активно використовують у повсякденній мові всілякі зменшувально-пестливі слова. Причому застосовують їх не тільки по відношенню до близьких, але також і до незнайомих людей або навіть предметів. Наприклад, офіціант може запропонувати вам не каву (kawa), а кавусю («kawusia»).

Made on
Tilda