Новини

Все буде Україна!

Україна – це держава зі славним минулим і перспективним майбутнім! Часто кажуть, що Україна розташована між Сходом та Заходом. Дійсно, українська культура – це яскраве поєднання культур різних народів, які проживали і проживають на території України. Саме це робить її такою цікавою. Від високих гір Карпат до берегів Чорного моря, від крихітних сіл до великих промислових центрів – Україна є захоплюючим напрямком для подорожей. Окрім чудових пейзажів, Україна має визначні історичні та культурні об’єкти, деякі з яких визнані об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО. 

Наразі Україна переживає складні часи та ми сильні й незламні, а тому за нами перемога! Все частіше в світі одягають кольори українського прапору, слухають наші пісні та вигукують вже всім відому фразу: "Слава Україні! Героям Слава!". Також набуває популярності й інша фраза: "Все буде Україна" (Everything will be Ukraine). Проте багато іноземців не розуміють її значення.

Наші студенти впевнено відповідають на таке важливе для нашої країни питання. На спільних заняттях з іноземними студентами вони розповідають світу про Україну англійською мовою.

Made on
Tilda