Новини

“WE'RE SUMMER CAMP!”

Літо вже пройшло, тому саме час пригадати, як проходили дві зміни нашого ЛІТНЬОГО МОВНОГО ТАБОРУ!!!

Цього року в 1 зміні ми, як справжні зірки, долали різноманітні перешкоди та виконували цікаві завдання всі разом однією командою! Наша секретна захована у парку баночка, прикрашена була нами власноруч зірками блискучими! Ми створювали та прикрашали наш прапор, бо у справжньому таборі обов’язково має бути такий! День у літньому мовному таборі відкривався цікавими завданнями вуличками нашого старовинного міста! Щодня смачно пообідавши та перепочивши, ми рушали далі у пошуках пригод!

Відомо, що найкраще інформація сприймається у грі, тому ми встигали і пограти, і поспівати, і гарно та результативно провести час! Знайомство – це завжди приємна справа, ми і знайомилися, однак вже китайською)

Відвідали мальовниче місце з чистим повітрям, яке вважається історичним надбанням краю – водоспад, який знаходиться в ландшафтному парку невеликого поселення Маліївці. Власноруч готувати їжу виявилось легко та весело, а головне – смачно! А досліджувати історичні місця було навіть трішки футуристично!

Наша справжня команда чемпіонів і в парк разом ходила, і в кіно на новий фільм гуртом крокувала! Екскурсію Старим містом не зважаючи на погодні умови з задоволенням відвідала! Окремі слова подяки нашому гіду – Максиму Васильовичу за цікаві та пізнавальні історії!

Яскраві будні, активні кемпери, креативні тренери! Нажаль, дуже швидко пробіг час, підійшла до кінця перша зміна нашого English Summer Camp! І червона доріжка з алеєю «Слави» вже чекали на наших ЗІРОЧОК для закриття першої зміни табору! Але ми готові були вже й до нових зустрічей у другій зміні вже з наступного понеділка, 18 червня. Вітаємо першу зміну з феєричним завершенням!

Ранок 18 червня казково зустрів учасників другої зміни, адже на них очікувало знайомство із КОРОЛІВСТВОМ «Літній Табір». Так розпочалася наша чарівна подорож магічними стежками нашого міста!

Наші королі та королеви створили власними руками не тільки корони

, оздоблені коштовним камінням, а й власний орден, щоб подарувати його своїм найближчим та наймилішим- мамусям та бабусям. І величну фортецю Хотинську відвідали) І англійською та китайською спілкуючись, багато нового для себе дізналися. На свіжому повітрі шукали різноманітні рослини, складаючи свою власну колекцію рослин) Нові відкриття та спортивний азарт зібрати усю колекцію, знайомство з англомовними назвами знайомих вже рослин сприяло швидкому засвоєнню нової лексики. Битву Хрестиків проти Нуликів посилили! Власноруч чарівні ключі від своїх королівств створили та нікому не розкажуть, де їх було заховано)))

Десять днів промайнули так швидко! На згадку усі наші кемпери отримали не лише сертифікати про активну участь у таборі, але й незабутні враження, цікаві спогади, цінні навички та знання!

Неможливо передати словами той блиск та полум’я в очах наших таборівців, що ми бачили під час проведення численних майстер-класів: творчих та наукових! Пані Наталю, без Вас цей табір був би не такий різноманітний! Дякуємо справжній майстрині, шефу пані Юлії за неймовірні емоції та нестримне бажання готувати разом з рестораном “Primavera” готелю «Рейкарц»!!! Ваша піца найсмачніша в місті) Також щиро вдячні нашим майстрам у замку «Стара Фортеця» за чудовий майстер-клас з виробництва глиняних чашок) Звісно, в результаті в кожного вийшов свій варіант, але це було неймовірно цікаво!

Кожна фотографія – це мить, яка увійде в історію на роки, тому ми намагаємося фіксувати найцікавіші моменти життя наших Курсів Мов. Отже, маємо можливість пригадати як наші Королі та Королеви готувалися до завершення другої зміни табору, переглядаючи нашу фотогалерею.

Дякуємо батькам за розуміння та співпрацю, а діткам за активну участь в щоденному житті табору! До нових зустрічей!

Made on
Tilda