Новини

День Іспанської Мови - на Перших Київських курсах іноземних мов

Цього четверга у центральному офісі Перших Київських курсів святкували День Іспанської Мови – однієї з найпоширеніших мов у світі. Останнім часом різко збільшилося число україномовних людей, які бажають вивчити цю іноземну мову. Дана стаття буде корисна як для початківців вивчення іспанської мови, так і просто для любителів іспанської культури. 

Місцем зародження іспанської мови вважається королівство Кастилія, тому дуже часто іспанську мову ще називають кастильською. Та й самі жителі Іспанії називають свою рідну мову “castillano”, хоча й не заперечують, коли використовують назву “іспанська”.

Іспанська мова відноситься до романських мов. Писемність іспанської мови, як і більшості європейських, заснована на латинській мові. Але при цьому, в іспанській мові близько 60% англо-саксонських коренів. Іспанську мову легко вивчати.

Цікавим фактом про іспанську мову є те, що голосні читаються так, як і пишуться, при цьому вони ніколи не змінюють своє значення. Саме із цієї причини, знаючи іспанську мову, досить легко вивчити будь-яку іншу іноземну мову романської групи. Іспанська мова вже вийшла на друге місце у світі за поширеністю. Кількість людей, для яких іспанська мова є рідною, уже дійшла до позначки в 500 мільйонів. Попереду тільки китайська мова, але обігнати її на даний момент нереально.

Чи є актуальним вивчення іспанської мови?Підводячи підсумки всього вище написаного, можна із впевненістю сказати, що Ви точно не прогадаєте, якщо зважитеся вивчати іспанську мову. Адже знання цієї іноземної мови дозволить Вам розкрити нові грані життя: знайти прибуткову роботу, відвідати іспаномовні країни або вступити в іспанські ВНЗи.

Made on
Tilda