Новини

Don't forget the history of your native town!

Квест (від англ. quest — пошук, пошуки пригод) - спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Щорічно наприкінці навчального року студенти Перших Київських Курсів беруть участь у змаганнях на спритність та знання історії нашого міста. Цьогоріч ми відгадували місця та будинки з чорно-білих світлин, зроблених 50 чи й 100 років тому. Не завжди так просто було зрозуміти, де саме знайти ці пам'ятки, але гравці не здавалися і усім вдалося пройти маршрут команди від А до Я.

Кілька слів для тих, хто вперше зіткнувся з квестами. Це різновид ігор, в яких герої проходять за запланованим сюжетом, прагнучи виконати якесь доручення (приклади: розгадати загадку англійською, вбити дракона, врятувати світ, вимити посуд і т.д.). Для досягнення цієї головної мети героям необхідно спочатку виконати кілька другорядних завдань. Щодо конкретно нашого змагання: студенти Перших Київських Курсів разом з викладачами-наставниками спочатку отримували чорно-білу світлину, відгадували, де саме знаходиться це місце, вирушали на маршрут. Знайшовши місце робили селфі з виглядом на сучасне вже місто, знаходили викладача, говорячи спеціальний шифр англійською, і тільки після цього отримували завдання для виконання з англійської мови, потім отримували наступну фотографію-підказку. Дивіться самі, як це було)

Весь сюжет квесту рясніє різними підказками, які й допомагають учасникам вирішити, як же саме можна впоратися з тими чи іншими труднощами. Таким чином, проходження квесту чимось нагадує рішення своєрідної логічної головоломки.
Це було неймовірно захопливо, пізнавально та драйвово! Чекаємо на квест вже у 2022. Поки що вітаємо переможців, везунчиків, що виграли різноманітні призи та сувеніри від Курсів по завершенню гри! See you next year ...
Made on
Tilda