Статті

Лапайте наші tips: як ефективно підготуватися до відвідування Перших Київських Курсів!

Для усіх батьків студентів Перших Київських Курсів!
Від збирання рюкзаків та ланчів (і пошуку ключів від автомобіля!) напередодні ввечері до заборони телефонів вранці! Спробуйте ці поради, щоб підготуватися і вранці вийти за двері без стресів.

1. Виберіть одяг напередодні ввечері
Будьте готові напередодні ввечері, допомагаючи дітям заздалегідь обрати кожен предмет одягу - від сорочки до шкарпеток і взуття (див. № 3 нижче). При цьому обов’язково перевіряйте прогноз погоди!
2. Придумайте одне місце для одягу
Після того, як ви підготуєте наряд, попросіть дітей покласти його у визначене місце. Таким чином, коли настане ранок, діти точно знатимуть, куди піти, щоб знайти свій одяг.
3. Тримайте взуття організовано
Ви можете витрачати багато часу вранці, намагаючись перебрати невідповідне та невпорядковане взуття. Позбудьтеся цієї проблеми, продумайте спеціальне місце для взуття.
4. Переконайтеся, що діти виконують домашнє завдання вчасно й перед сном
Не піддавайтеся обіцянкам дитини, що вона зробить це пізніше.
5. Робіть дитині ланч напередодні ввечері
Це непросто, але чим більше ви зможете зробити напередодні ввечері, тим краще. Готуйте бутерброди, наповнюйте пляшки з водою, готуйте закуски і зберігайте все в холодильнику або спеціально відведеному місці, щоб ви або діти могли легко їх схопити і вчасно вийти за двері.
6. Займіться організацією власних речей
Ви можете стати гарною моделлю для дітей, переконавшись, що ви й самі гарно організовуєте свій особистий простір. Щоб справи йшли безперебійно, заздалегідь продумайте, де покласти всі речі, якими ви та діти користуєтесь вранці. Скажіть, Ви знаєте, де ключі від автомобіля?
7. Забороніть телефони вранці
Діти зможуть швидше вийти за двері, якщо вони не відволікатимуться. Наприклад, вам потрібно відмовити їм у проханні додивитися ще одне відео на Youtube або у TicToc.
8. Встановіть таймер
Якщо у дітей є реальна проблема з розрахунком власного часу, спробуйте встановити кухонний таймер вранці. Це може дати їм уявлення про те, скільки часу у них є, щоб одягнутися, поїсти та почистити зуби.
9. Спростіть сніданок
Насичені ранки перед школою зазвичай не час для складного сніданку з яйцем та беконом. Виберіть здорові та швидкі варіанти, багаті білком. А краще, запасіться простими продуктами для сніданку, які діти можуть приготувати самостійно.
10. Використовуйте вихідні для планування
Використовуйте вихідні, щоб закупити та підготувати усе необхідне на тиждень. Вихідні також хороший час, щоб запитати дітей, чи є у них якісь майбутні проекти. Ніхто не хоче чути, що дитині потрібна дошка з плакатами за 20 хвилин до виходу з дому!
11. Перевірте все напередодні ввечері
Не завадить двічі перевірити, чи все, що вам і дітям потрібно вранці, викладено належним чином, особливо якщо малюки проявили ініціативу самостійно підготувати своє вбрання та приладдя. Таким чином ви можете бути спокійними, знаючи, що вранці не буде великих сюрпризів.
12. Та найголовніше, запишіть вашу дитину на Перші Київські Курси!
З нами вона навчиться не тільки говорити, писати, читати і думати іноземною мовою, а й планувати, як ефективніше виконувати свої завдання з курсів. А в майбутньому ще й опанує науку, як обрати собі міжнародно-визнаний тест та скласти його до завершення школи.
Made on
Tilda