Новини

ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ: ВЕСЕЛО ТА КОРИСНО!

Сьогодні знання англійської мови є, безперечно, дуже важливою навичкою, яка точно знадобиться дитині у майбутньому. Дітей з повною відсутністю мовних здібностей не існує. Ваша дитина, як і всі ми, вчиться говорити тією чи іншою мовою. Хтось вчиться раніше, хтось пізніше, та навіть за наявності певних проблем під час вивчення мов не варто змушувати дитину повторювати слова. З такою дитиною треба просто більше говорити, гратись і спілкуватись. Вчити дітей іноземної мови складно і легко одночасно. Основною проблемою є несприйняття дітьми інформації, яка, на їхню думку, не є цікавою. Наприклад: викладаючи англійську для дітей 3-х років не можна просто так переконати маленьких слухачів у тому, що знання іноземної мови стане їм у нагоді у майбутньому. З іншого боку, якщо зацікавити дітей та зуміти знайти до них підхід, можна досягти найвищих результатів у навчанні. Дитина надзвичайно добре сприймає будь-яку нову інформацію, оскільки вона ще не обтяжена усталеними мовними звичками і стереотипами. Це дозволяє малюкам освоювати англійську практично так само добре, як і рідну мову. Тому навчання саме з молодшого віку дає найкращі результати. Англійська в ігровій формі є чи не найкращим способом викладання іноземної мови для маленьких слухачів.
Студенти Перших Київських курсів тому яскраве підтвердження, адже вивчати мову більшість з них розпочинали ще в молодшому шкільному віці, а дехто навіть з старших груп садочку. Тому й результат, вочевидь, є високо успішним вже у середній школі.

Особливою методика є тому, що навчання проходить у формі веселої і захоплюючої гри. Основними перевагами цієї методики є формування у дітей живого інтересу до навчання, легке запам’ятовування інформації і низька втомлюваність дітей. Головними плюсами методики є, насамперед, висока ефективність. Англійська у ігровій формі дає діткам змогу освоїти нову мову швидко і якісно. При цьому закладаються основи для успішного навчання в подальшому житті. Заняття проводяться в максимально комфортній атмосфері. Методика побудована на спілкуванні та іграх. Для участі в іграх, що проводяться англійською мовою, у дітей виникає потреба в розумінні, що й викликає інтерес до подальшого вивчення іноземної мови. В процесі навчання використовуються також невербальні засоби спілкування, які роблять англійську простішою та зрозумілішою. Методику супроводжує велика кількість пісень, які дитина запам’ятовує в процесі гри, розвиваючи таким чином свої мовні навички. Запропонована методика дає можливість вивчити мову саме як засіб спілкування У поєднанні все це дозволяє дитині якомога швидше оволодіти основами англійської мови і заговорити на ній так, ніби вона є її рідною мовою.
Made on
Tilda