Новини

ДЕНЬ СВЯТОГО ПАТРИКА

День Святого Патрика (St. Patrick’s Day) свято, яке відзначається щорічно 17 березня, в честь ірландського покровителя святого Патріка. День Святого Патріка є державним святом в Ірландії, Північній Ірландії, на острові Монтсеррат і в канадській провінції Ньюфаундленд і Лабрадор. В інших країнах світу його відзначають неофіційно – в тому числі і в Україні. Ми ж розглянувши на заняттях цікаві факти, звичаї та традиції приєдналися до святкування. Ознайомимо й Вас із цим цікавим святом!

За легендами, святий Патрик приніс в Ірландію християнство, а також вигнав усіх змій.

Головний колір свята – зелений. Він символізує трилисту конюшину. Як розповідають легенди, саме за допомогою цієї рослини, святий Патрик пояснив жителям острова поняття Святої Трійці.

Ще один символ свята Леприкони. Це казкові персонажі, які мають заховані горщики із золотом.

У цей день вулиці в прямому сенсі слова зеленіють: люди вдягають одяг такого кольору та розфарбовують обличчя фарбами. А у деяких містах навіть зафарбовують річки у зелений колір. На день Св. Патрика влаштовуються яскраві паради. На вулиці виходять люди в екстравагантних костюмах та грає музика. А як святкували День Святого Патрика Ви?

Made on
Tilda