Новини

Advent Calendar

Зима вже на порозі, а це означає, що і святкування Нового Року не за горами. Саме передноворічний клопіт дарує усім нам  незабутні емоції.
Аби щодня нагадувати про наближення Нового Року, на початку 19 століття винайшли різдвяний адвент календар. У ньому, як правило, присутні і завдання, і винагорода за їхнє виконання на кожен день. Що ж таке адвент календар? Advеnt Calendar - cпеціальний календар, що відраховує дні до Різдва, який вигадали в католицьких сім'ях. З 1 по 24 грудня діти щоденно відкривали пакети з адвент календаря. В них, крім цитат з Євангелія чи невеликих завдань, обов'язково були солодощі — яблука, цукерки та інші невеликі подарунки. У нашій культурі різдвяні календарі з'явилися порівняно недавно, але вже встигли знайти своїх прихильників. Замість класичного різдвяного можна виготовити календар очікування Нового Року.
Ми ж пропонуємо нашим студентам дещо жартівливий формат. Щодня одна з груп відкриватиме завдання та виконуватиме його.

Цікаво? Очікуйте наші фото- та відео- звіти на наших сторінках в соціальних мережах https://www.facebook.com/1kyivcourses/ та https://www.instagram.com/1kyivcourses/?igshid=q28xz2qckavv , переглядайте наші відео https://www.youtube.com/channel/UCN10CmwrGdQaoWlQeruTt5w та приєднуйтесь до нас https://t.me/joinchat/AAAAAEe68nERzXbGOOLRqQ
Завжди раді зустрічі з Вами!
Гарних свят!
Made on
Tilda