Новини

Триває реєстрація на пробне ЗНО 2022!

З 5 по 22 січня 2022 року зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Детальніше читайте на сторінці нашого регіонального центру у м. Вінниця.

✅Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня,

✅з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.


✅У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.


✅Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.


✅Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника / однієї учасниці складає 300,00 грн.


✅Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

👉ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання поточного року;
👉пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
👉дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
👉отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
👉психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
👉навчитися ефективно розподіляти час;
👉оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Made on
Tilda