Новини

ВИВЧАЄМО КУЛЬТУРУ АНГЛОМОВНИХ КРАЇН КРІЗЬ ПРИЗМУ НАЦІОНАЛЬНИХ СВЯТ!

Свята завершилися та студенти Перших Київських курсів не думають сумувати. Адже є такі дні, як день Попкорну чи Обійм, а також день Пазлів! НЕ ЧУЛИ про такі свята??? А що ви знаєте про національні свята англомовних країн? Мало? Не дивно – вони є нетиповими для України, та досить відомими в англомовних країнах, мову яких ми так ретельно вивчаємо!

Наші студенти разом з викладачами щозаняття занурюються в традиції та побут мешканців США чи Великобританії, Канади чи Австралії. Саме так можливо вдаліше та ефективніше зрозуміти та охопити традиції цих народів. А саме головне заговорити англійською мовою так саме швидко та майстерно, як роблять це вони. Навіть ці дивні назви свят звучать яскраво та смачно в правильній подачі та огранці.

Отже, хочемо познайомити з історією виникнення деяких національних свят англомовних країн та продемонструвати, як ми відсвяткували ці знаменні дати під час навчального процесу на Перших Київських Курсах!

Візьмемо до прикладу Сполучені Штати Америки. Грубо кажучи, в Америці немає державних свят, які відзначає вся країна. Кожен штат самостійно проголошує свої офіційні урочистості. Федеральним урядом було визначено всього 10 святкових днів. Державні свята по закону відзначають тільки державні службовці, Конгрес і президент. Однак, як показує практика, практично всі штати відзначають ці 10 свят. День Мартіна Лютера Кінга – відзначається в третій понеділок січня, День Незалежності США (Independence Day) – святкується 4 липня, День президентів – відзначається в третій понеділок лютого дуже гордо і пишно, Поминання (Memorial Day) – проводиться в останній травневий понеділок, День ветеранів (Veterans Day)– другий понеділок листопада, День праці (Labor Day) – заведено відзначати у перший понеділок осені, День подяки (Thanksgiving Day) – святкується в четвертий четвер листопада, День Колумба (Columbus Day) – відзначають у другий понеділок жовтня на честь відкриття Колумбом Північної Америки в 1492 році. Різдво (Christmas Day) – народження Христа відзначається у традиційну католицьку дату – 25 грудня. Новий рік (New Year’s Day) – ясна річ, відзначається 1 січня. Великдень (Easter) -відзначається згідно з католицьким календарем, не є державним, але все ж широко відзначається всіма християнами.

Ми обов’язково продовжимо знайомити вас з національними святами англомовних країн. А зараз, переглядаючи ці фото, спробуйте відгадати, які саме дати святкували наші студенти у січні 2019!

Made on
Tilda