Новини

20 РОКІВ РАЗОМ!

Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати діяти .

– Уолт Дісней.

Саме за таким принципом 20 років тому розпочали роботу Перші Київські Курси Іноземних Мов в Кам‘янці- Подільському. І сьогодні, будучи першою мовною школою в місті, ми гордо несемо своє ім‘я. 16 травня відбулося грандіозне святкування 20-ї річниці з початку заснування курсів, але погода трішки зіпсувала плани.
Успіх – це рухатися вперед з ентузіазмом , не дивлячись на невдачі.

Ми вкотре переконались у професіоналізмі наших викладачів, у підтримці наших друзів, присутніх на святі, у відданості наших студентів, які були готові, не дивлячись на дощ, співати, танцювати і брати участь у квесті. Свято відбулося!!! Не так, як очікувалося, а ще краще, бо ми вкотре переконалися, що ми велика, дружня і сильна сім’я.

Була розіграна лотерея, де щасливчики отримали свої подарунки. Молодші студенти взяли участь у майстер класі, від якого отримали колосальне захоплення. Завершили ми все ласуванням неймовірно смачного та красивого торту.Тому ми дякуємо всім і кожному, хто розділив з нами це свято, хто допомагав і підтримував. Бо лише завдяки всім вам – ми ті, хто ми є!

Запрошуємо у свою команду усіх бажаючих вдосконалити рівень мови та розширити кругозір. Наші студенти можуть вибрати спосіб навчання: у групах по 6-8 осіб; у міні-групах по 2-4 особи, базові або інтенсивні курси, корпоративне та індивідуальне навчання. Крім того, ми проводимо велику кількість щомісячних подій; гнучкий графік і офіси практично в кожній частині нашого міста.

Ви завжди можете знати все, що ми зробили завдяки сторінкам у наших соціальних мережах:

https://kursymov.com/kamyanec-podilskyy/

https://oldkursy.xn—-8sbpfqndee0g2c6a.com.ua/

https://www.facebook.com/kursykp/

https://www.instagram.com/kursi_mov_kp/ 

або просто надішліть нам листа : kursymov.kp@gmail.com

Ми прагнемо створити яскраве майбутнє для наших студентів. Таким чином, ви отримаєте доступ до найкращих, найефективніших методів, у будь-який зручний для вас час де б ви не були. Ви досягаєте повного потенціалу в житті. Наша роль – виховувати студентів, щоб починаючи доросле життя вони продуктивно та функціонально взаємодіяли із суспільством, а також могли працювати, виховувати інших та бути прикладом для наслідування.

Щоб отримати Свідоцтво про завершення навчання відповідного рівня, необхідно пройти курс навчання та здати кваліфікаційний іспит.

Студенти- ентузіасти, саме для вас в кінці цього місяця буде проведено City Quest. Тому слідкуйте за новинами. Маршрути будуть цікавими!

Святу бути!!! Ми надихаємося вами, тому все заплановане ми проведемо у вересні. Чекаємо нового навчального року, нових ідей та емоцій!!!???

Made on
Tilda