Новини

New challenge "Say 3 longest English words!"

Більшість наших студентів впевнена, що англійська легша за такі мови, як німецька чи китайська. Так як в англійській мові немає таких довгих слів чи ієрогліфів. Тому наші викладачі вирішили провести цей челендж для студентів підліткового віку та дорослих, щоб ще більше зацікавити наших учнів до вивчення нового!

До вашої уваги ми пропонуємо список найдовших слів англійською. Гортайте та тренуйте вимову цих довжелезних слів. Почнемо з рекордсмена, найдовшого слова в англійському словнику.

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis, можливо, більш відоме тим, що це найдовше слово у англомовному словнику, ніж тим фактом, що це рідкісне захворювання, яке не має відомих ліків, і, насправді, є основною причиною занепокоєння у Великій Британії сьогодні. Це слово з сорока п’яти букв є медичним терміном про захворювання легень, спричинене вдиханням кремнезему або кварцового пилу.
Коли ми вперше бачимо це слово, здається, що наш речовий апарат його не в змозі навіть почати вимовляти, але насправді це не так! Просто необхідно знати фокус: варто розбити його на частинки, тоді не залишиться питань щодо його вимови.
pneu·mo·no·ul·tra·mi·cro·scop·ic·sil·i·co·vol·ca·no·co·ni·o·sis.
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.


Друге місце нашого подіуму займає не менш складне на вигляд слово - pseudopseudohypoparathyroidism. Ще один медичний термін з 30 літер, що означає легку форму спадкового псевдогіпопаратиреозу, яка імітує симптоми розладу, але не пов’язана з аномальним рівнем кальцію і фосфору в крові.
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.

Floccinaucinihilipilification (двадцять дев'ять букв) - це оцінка чогось, як безцінного. За іронією долі, floccinaucinihilipilification саме по собі є досить безцінним словом; воно майже ніколи не використовується, окрім, як бути в списку найдовших слів англійської мови.
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.

Antidisestablishmentarianism - (двадцять вісім букв) спочатку цей термін означав протидію ліквідації Англіканської церкви, але тепер він може стосуватися будь-якої опозиції: скасуванню державної підтримки певної церкви чи релігії.
Ви можете прослухати вимову цього слова за посиланням.

Цікаво, а яке найдовше слово відомо Вам? Якщо ви дивилися "Мері Поппінс" англійською, ви могли б швидко нагадати про supercalifragilisticexpialidocious (що має тридцять чотири літери). Мері Поппінс пояснювала це слово, як «коли тобі немає, що сказати». До речі, не в усіх словниках можна знайти пояснення цього слова.
Ви можете послухати вимову слова за цим посиланням.

Incomprehensibilities або 'незрозумілості' - слово встановило рекорд 1990-х років, як найдовше слово «у загальновживаному використанні». Скільки разів ви використовували цей термін із двадцяти однієї літери?
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.

Strengths - в перекладі "сила", має всього дев'ять букв, але всі, крім однієї, є приголосними! Це стало причиною занесення слова до Книги рекордів Гіннеса. Це також одне з найдовших однокореневих слів англійської мови.
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.

Euouae складається з шести букв, але всі букви є голосними. Це слово володіє двома рекордами Гіннеса. Адже є найдовшим англійським словом, що складається виключно з голосних, і має найбільшу кількість послідовних голосних серед усіх слів. Якщо вам цікаво його значення, то це музичний термін із середньовічних часів.
Ви можете прослухати вимову слова за цим посиланням.
Made on
Tilda