Новини

ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ 2018 )

От і відбулася довгоочікувана зустріч всіх студентів-новачків 2018-2019 навчального року.

Традиція посвяти в студенти Перших Київських курсів зародилася ще в далекому 2000 році, коли перші учні наших курсів отримали горде звання студента, відсвяткувавши цю подію у дружньому колі курсівської сім’ї! Щороку цю подію проводили різноманітні аніматори, актори та ведучі, вона проходила в різних приміщеннях, але поєднувала всіх завжди тепла та привітна атмосфера!

Цього року свято проходило у Європейському сквері – в самому центрі нашого міста! Це яскраве та незабутнє дійство, не залишило байдужими ні жителів Кам’янця-Подільського, ні учнів наших Курсів Мов, ні викладачів! Студенти усіх рівнів зібралися відсвяткувати початок нового навчального року та привітати нових членів нашої родини! Не забудемо відмітити також і участь наших старших підлітків, які традиційно завітали привітати та зачитати клятву посвяти в СТУДЕНТИ ПЕРШИХ КИЇВСЬКИХ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

Дякуємо адміністрації Перших Київських курсів іноземних мов та викладацькому складу за чудово організовану подію року!

Окремо подякувати хочемо супер-акторам формації «Арт-Градація» за чудовий настрій, цікаві та рухливі ігри та різнобарвні сюрпризи!

За неймовірно яскраві світлини з місця події вдячні нашому другу – фотографу Андрію Слобуцькому та його GriffelPhotoART студії!

Вітаємо всіх зі святом посвяти в студенти!

ВАШІ КУРСИ МОВ)))

 

Made on
Tilda