Новини

МИТЕЦЬКА СТУДІЯ ПРОДОВЖУЄ ДИВУВАТИ ЗДОБУТКАМИ!

Кожна людина по натурі своїй – художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в своє життя красу.

Студенти Перших Київських Курсів крім інтенсивного вивчення англійської мови, щосуботи відвідують Митецьку студію аби всебічно розвиватись, вдосконалювати свої таланти та просто відпочити у дружній атмосфері. Адже навчання на наших курсах – це цікавий та насичений процес, тому ми раді запропонувати такий захопливий вид відпочинку поза заняттями.

Завдяки професійності Сергія Боднаря студенти легко та вправно засвоюють нові техніки малювання. Кожного разу малюють щось нове: велетенського слона, маленького котика та навіть портрет людини. Наші студенти  вчаться комбінувати кольори, малювати різні фігури і лінії і т. д. В процесі малювання студенти отримують дійсно задоволення та позитивні емоції. Саме ці почуття і роблять всіх художників як би відстороненими, адже наявність олівців, фарб та паперу змушує їх абстрагуватися від цього світу.

Малювання допомагає подолати негативні емоції і зняти напругу, так як дитина захоплена процесом, і всі свої фізичні і розумові зусилля спрямовує на процес створення власних шедеврів. Працюючи в неконкурентній, спокійній і легкій атмосфері, студентам стає простіше самовиражатися, що безсумнівно підвищує самооцінку. Малювання – це не тільки корисно, а й дуже цікаво. Це справжній відпочинок з користю для душі і тіла. Тому, навіть якщо ви вважаєте, що не вмієте малювати, вам варто спробувати!

Приєднуйтесь до нас! Митецька студія із Сергієм Боднарем чекає на Вас!

Made on
Tilda