Новини

Don't worry! Be healthy )

Квітень-місяць ми проводимо в онлайн просторі, тому пропонуємо вам перейти на англійську мову в щоденному спілкуванні. Повторюйте наші поради частіше - і зможете бути на рівні з британськими вченими!


💠Wash your hands frequently and carefully.

Використовуючи теплу воду та мило, мийте руки щонайменше 20 секунд. Нанесіть піну на зап’ястя, між пальцями та під нігтями. Також можна використовувати антибактеріальне чи противірусне мило.

💠 Avoid touching your face.

Намагайтеся не торкатись свого обличчя. Ви можете мати вірус на поверхні рук після використання свого  мобільного телефону чи дверних ручок.

💠 Stop shaking hands and hugging people — for now.

Не торкайтеся інших людей. Через контакт зі шкірою ви можете передавати вірус один одному.

💠 Don’t share personal items

Важливо не ділитися мобільним телефонами, посудом чи соломинкою. Навчіть дітей розпізнавати власну чашку та інші засоби багаторазового використання.

💠Cover your mouth and nose when you cough and sneeze.

Використовуйте серветку або чхайте у лікоть, щоб руки були максимально чистими. Після чхання чи кашлю ретельно їх вимийте.

💠Avoid eating or drinking in public places

Уникайте походів у ресторани, кав’ярні, бари та ін.

Вірус може передаватися через їжу чи посуд.

Ви можете замовити їжу з доставкою або купити її на виніс.

💠Wear a (homemade) mask

При правильному застосуванні захисні маски можуть запобігти передачі вірусу. Не маючи жодних симптомів, люди можуть передавати його, дихаючи, розмовляючи, чхаючи або кашляючи поруч з вами. Маска уповільнює передачу вірусу.

У просторах інтернету ви можете знайти підказки щодо виготовлення власної маски вдома з використанням простих матеріалів, таких як футболка та ножиці.

💠Self-quarantine if sick

Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас проявилися певні симптоми. Залишайтеся вдома, поки не одужаєте. Уникайте контакту зі своїми близькими, навіть якщо ви живете в одному будинку.

Носіть маску і мийте руки якомога більше.

Будьте здорові і не втрачайте оптимізму! 

Made on
Tilda