Статті

«Teaching Knowledge Test» і з чим його "їдять"!?

Днями викладачі Перших Київських Курсів складали черговий іспит ТКТ для отримання сертифікату Cambridge Assessment English. Що ж це за іспит такий? І з чим його їдять?


Абревіатура TKT означає «Teaching Knowledge Test», тобто іспит спрямований на тестування професійної підготовки викладачів. Це серія трьох кваліфікаційних модулів, що мають на меті перевірку практичних знань та принципів викладання англійської мови.


Модуль 1 - «Передумови вивчення та викладання мови» - перевіряє знання кандидатами термінів та понять, поширених у викладанні англійської мови. Він також фокусується на чинниках, що лежать в основі вивчення англійської мови, а також на знанні діапазону та функцій вибору, який у розпорядженні вчителів для задоволення усіх аспектів навчання.

Модуль 2 - «Планування уроку та використання ресурсів для викладання мови» - зосереджений на тому, що вчителі розглядають і роблять, плануючи своє викладання. У цьому модулі також розглядаються лінгвістичні та методологічні довідкові ресурси, якими можуть скористатися вчителі при плануванні уроків.

Модуль 3 - «Управління процесом викладання та навчання» - перевіряє знання вчителів про те, що відбувається в класі, з точки зору мови, якою користується вчитель або учні, ролей, які вчитель може виконувати, та способів, якими вчитель може керувати та використовувати для успішної взаємодії в класі.

Усі модулі TKT складаються з 80 запитань кожен. На складання одного модуля виділяється 80 хвилин, і кожна правильна відповідь дає кандидату один бал. Серед запитань є завдання на встановлення відповідності та вибір правильної відповіді з кількох запропонованих варіантів.
Ви можете скласти кожен модуль окремо або усі модулі за один раз. Крім того, модулі можна складати в будь-якому порядку і в будь-якій комбінації, що дозволяє адаптувати кваліфікацію відповідно до ваших потреб.

Для підготовки до іспиту можна скористатися довідниками TKT, щоб ознайомитися з тестами перед тим, як  їх проходити. Існує довідник для модулів 1–3 та окремий довідник для кожного зі спеціалізованих модулів. Кожен модуль має зразок тесту з відповідями, який можна використовувати на практиці. Вони покажуть вам, як буде виглядати тест повністю та зорієнтують з питаннями, на які потрібно буде відповідати.

Як зареєструватися на TKT? Це можна зробити у будь-якому з мовних центрів, які є офіційними партнерами Cambridge Assessment English, в тому числі і на Перших Київських Курсах у Кам’янці-Подільському.
Ви можете складати TKT незалежно від вашого досвіду викладання англійської мови:
·       якщо ви  випускник або практикуючий вчитель;
·       якщо ви викладаєте у початкових, середніх або дорослих групах;
·       якщо англійська є для вас як іноземною, так і рідною мовою;
·       якщо ви хочете отримати офіційне та міжнародне визнання вашого досвіду;
·       якщо ви прагнете постійно оновлювати свої навички викладання;
·       якщо ви бажаєте розвивати свої кар’єрні можливості.

Складання іспиту ТКТ допоможе вам зміцнити впевненість у своїх знаннях і викладацькій майстерності та підтвердити їх за допомогою визнаного в усьому світі сертифіката.

Made on
Tilda