Статті

Пробне ЗНО-2022 в умовах карантину

Під час тестування в аудиторії мають перебувати не більше ніж 15 школярів та 2 інструкторів.
Нещодавно Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік проведення пробного ЗНО у 2022 році, згідно з яким реєстрація на тестування триватиме з 5 до 22 січня 2022 року, а саме ЗНО учасники складатимуть 19 та 26 березня. У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації у деяких областях країни посилюють карантинні обмеження. Своєю чергою УЦОЯО зазначило, що в умовах карантину пробне ЗНО-2022 відбуватиметься з дотриманням протиепідемічних заходів.

Зокрема, до учасників цьогорічного пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть такі вимоги:
·       на вході до пунктів пробного ЗНО варто пройти вимірювання температури;
·       у приміщеннях перебувати в масках;
·       мати маленькі дезінфектори й користуватись ними;
·       дотримуватись соціальної дистанції.
Водночас аудиторії будуть забезпечені: медичними масками, безконтактними термометрами, засобами дезінфекції для рук, засобами дезінфекції для оброблення поверхонь, ізоляційними захисними халатами та щитками для медиків.

Минулого року пробне ЗНО проводили лише один день. Вартість варіювалася від 195 до 255 грн залежно від регіону. У Міністерстві освіти та науки коливання цін пояснювали різною вартістю друку, доставки матеріалів та кількістю учасників тестування. Цього року регіональні центри оцінювання якості освіти оголосили вартість 20 грудня 2021 року. Вона різниться за регіонами. Це пов’язано з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Найменша вартість пробного тестування цього року запропонована для учасників пробного ЗНО з Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для випускників у цих регіонів складає 213 гривень.

Трохи більше доведеться заплатити учасникам з Одеської та Кіровоградської області. Пробне ЗНО їм обійдеться у 270 гривень.

282 гривні за пробне ЗНО заплатять учасники з Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької областей, а також з Донецької та Луганської областей зможуть скласти тест за 285 гривень.

Пробне ЗНО вартує по 300 гривень у кількох областях – Херсонській, Миколаївській, Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
А найбільше за пробне ЗНО доведеться віддати учасникам з Києва, Київської, Черкаської та Чернігівської областей. Школярі за пробне тестування заплатять максимальні 309 гривень.

Радимо усім, все таки, зареєструватися та пройти пробне тестування з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита. Також учасники зможуть отримати результат тестування, психологічно налаштуватись на проходження ЗНО та навчитись ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.Made on
Tilda