Новини

ПЕРШІ КИЇВСЬКІ КУРСИ СВЯТКУЮТЬ ДВАДЦЯТИРІЧЧЯ!

 2019 рік – надзвичайно важливий для Перших Київських Курсів, адже цього року нам 20! Перші Київські курси іноземних мов почали свою роботу в березні 1999 року. За цей час декілька тисяч студентів закінчили повний курс навчання, отримали сертифікати і нагоду успішно застосувати свої знання як в Україні, так і за кордоном.
Ми професійно зростаємо та розвиваємось! Відкриваємо нові навчальні центри на території міста, аби нашим студентам було зручно відвідувати заняття. Організовуємо різні тематичні вечірки, інтелектуальні батли, відео та розмовні клуби з носіями мов. Щосуботи ми занурюємося в мистецтво, творимо та надихаємо інших на різноманітних майстер класах із Наталією Шаровою та Митецькій студії із Сергієм Боднарем!
     Отже ми розпочинаємо святкування двадцятиріччя! Попереду багато сюрпризів та приємностей! З цієї нагоди оголошуємо для наших студентів конкурс малюнку, що триватиме до 16 травня 2019Умови акції: Вам необхідно підписатися до наших сторінок у соцмережах, надіслати Ваш малюнок на адресу kursymov.kp@gmail.com , вподобати пост у Facebook або відмітити у Instagram.
16 травня на Вас чекає цікава святкова програма, щорічний травневий квест, виставка шедеврів від наших митців та приємні сюрпризи від Перших Київських курсів! Місце зустрічі: центральна площа міського парку Героїв Євромайдану. Дата проведення: 16 травня 2019 року. Час: 16:00. Зробіть наступний крок до успіху разом з Першими Курсами!

 

Ми – освітня компанія, яка націлена саме на результат. Ми відповідально ставимося до своєї роботи та вимагаємо повної віддачі від учня. Тому гарантуємо максимальний результат!


Відмінною рисою наших курсів є унікальна методика, яка в самоокупності з високою професійністю викладання, умовами та атмосферою, дозволяє отримати якісний результат!


Ми володіємо знанням, і даємо можливість нашим студентам запалити від нього їх “вогники”!


Перші Київські курси – це своєрідна майстерня, де формується думка зростаючого покоління.


З нами у майбутнє!

Made on
Tilda