Новини

20.02.2022

Чому ця дата особлива?
Нумерологи і астрологи кажуть, що сьогодні найпотужніша дзеркальна дата року, яка читається зліва направо і справа наліво однаково, це число-паліндром. Фахівці з езотерики кажуть, що День шести двійок  це унікальна подія, яка трапляється дуже рідко. У поточному тисячолітті таких днів буде всього 60 і сьогоднішня дата — один з них. Є ще два абсолютно унікальних аспекти: 22 лютого випадає на вівторок — другий день тижня; 22 лютого — це 22-й місячний день.
Поточна доба повністю несе в собі енергетику числа 2 — єднання, союзу, партнерства. Цей день відмінно підходить для того, щоб провести час з кимось, хто вам дуже близький і дорогий — чи то це будете ви, чи то ваша кохана людина. Головне — налаштувати позитивні вібрації і не випромінювати негатив.
Кожна дзеркальна дата – це сильний день з погляду нумерології, коли є можливість змінити життя на краще. Зміни, що відбуваються у дзеркальні дні, несуть у собі потужну енергетику та впливають на все життя людей на Землі. Експерти радять у цей день мріяти, думати про подальше життя та плани і, можливо, саме цього дня почати їх здійснювати. Також можна зробити карту бажань або просто загадати бажання.


Made on
Tilda