Статті

ЛІТНІЙ ТАБІР

Зазвичай батьки працюють влітку, а діти самі вдома занурюються у доступні їм ґаджети чи просто самі по собі гуляють вулицями міста. Саме для таких випадків існують літні табори в межах міста. Якщо батьки ще не готові відправити дитину самостійно на море, в гори чи просто за місто на зміну чи дві, зручним варіантом є саме участь у літньому таборі Перших Київських Курсів.

Щодня діти беруть участь у нових майстер-класах та змаганнях на логіку, швидкість й спритність. Поміркована вартість табору дає можливість відправити до нас дитину батькам з середнім достатком. Кількаразове харчування тільки в перевірених закладах міста. Тренінги та зустрічі з різноманітними спортивними школами нашого міста й підприємцями, яким вдалося створити свій власний бізнес.

В програму нашого приватного літнього табору входить не тільки відпочинок, а й розваги та активний розвиток особистості. Враховуються особливості дітей, в перші дні максимально йде згуртування дітей, тімбілдінги. Багато є занять з англійської, німецької, італійської, іспанської та китайської мов. Заняття в таборі організовуються не просто заради відпочинку, але й для розвитку.

У таборі діти проводять багато часу на свіжому повітрі, активно рухаються, знайомляться, спілкуються, знаходять друзів і відкривають свої приховані таланти.
Made on
Tilda