Новини

SPEAKING CLUB!

Існує думка, що якщо Ви йдете вірним шляхом і будете продовжувати наполегливо ним йти, то в кінцевому рахунку досягнете успіху. Ми цілком погоджуємось, та й наші студенти теж.

У суботу 27.10 відбулась зустріч студентів Перших Київських Курсів у Розмовному Клубі. Цього разу спікером був – Павло Костянтинович. Тема спілкування була цікава для всіх, адже розмовляли про фестивалі та свята різних країн. Кожен студент не лише мав змогу поділитися своїми знанням та досвідом, але й отримав нову інформацію щодо різних звичаїв та традицій святкування.

За допомогою різних -аудіо та відеоматеріалів студенти наочно побачили кожне свято окремо, перейняли святковий настрій та згодом жваво його обговорювали.В процесі спілкування використовували тематичну лексику та дізнавались цікаві історичні факти. Студенти також розповідали жартівливі легенди про різні свята та фестивалі. 

Приєднуйтесь і Ви до активних студентів Розмовного Клубу. Такі зустрічі вельми корисні не лише для практики розмовної англійської мови, але й для розуміння та сприйняття її у спілкуванні з іншими людьми.

Не пропускайте чудову нагоду побороти мовний бар’єр та покращити рівень знань англійської мови. Проводьте вихідні з користю, знайомтеся з новими людьми, розширюйте кругозір та вдосконалюйте знання іноземної мови з нами!

Made on
Tilda