Статті

Літній мовний табір 2022

          Вже стало багаторічною традицією щорічно влітку організовувати Мовний табір на базі Перших Київських Курсах. Ми переконані, що це можливість не лише відпочити, а й провести канікули з користю, покращити розмовну англійську, розширити словниковий запас, отримати нові знання з різних тем та зробити відпочинок справді незабутнім.

          Якщо ви вибрали для своєї дитини літній табір з вивченням англійської мови, ви отримати такі переваги:

  • Викладачі мають достатній досвід роботи з дітьми.
  • Безпека відпочиваючих, побутові моменти, комфорт, знаходяться на найвищому рівні.
  • Немає нав’язливих уроків, які стомлюють.
  • Кожен табір з вивченням мови пропонує щось своє. Як правило, діти займаються вивченням англійської до обіду. В післяобідній час грають в ігри, беруть участь в конкурсах і змаганнях на природі.
          Вільне спілкування з однолітками та викладачами, дружня атмосфера, насичена програма, цікаві теми, експерименти та майстер-класи, прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії – все це сприяє розширенню словникового запасу дітей з різних тем. Програми таборів розроблені з урахуванням вікових потреб та особливостей дітей, а також їх інтересів.
          Під час перебування в таборі ми залишаємо усі електронні гаджети у сейфі та вдосконалюємо навичку налагоджувати спілкування вживу. Так діти вчаться не тільки спілкуватися, але й працювати в команді, розуміти і підтримувати один одного. Таким чином, виховуються вміння знаходити компроміси і вирішувати спірні питання. За твердженням дитячих психологів, у новому середовищі, на відміну від звичного, навіть сором’язливі хлопчики і дівчатка можуть розпочати швидше комунікувати, за умови доброзичливої атмосфери та цікавого матеріалу. Це відмінний спосіб адаптації. Отже, розвиваємо навики ведення переговорів та спілкування.
         Досить часто підчас чи після відвідування табору батьки помічають нові таланти та здібності дитини. Це не дивно, оскільки діти весь час навчаються новому від професійних викладачів, різних митців, а також, що не менш важливо, один від одного. Невеликі групи та індивідуальний підхід дозволяють швидко, легко і з задоволенням освоювати нові знання та навички.
          У нашому Мовному таборі мистворюємо умови для індивідуального розвитку дитини. Тут діти знаходять нових друзів, отримують безцінний досвід та безліч незабутніх вражень

Made on
Tilda