Новини

ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

За даними Eurydice, мережі з обробки та моніторингу інформації з освіти країн-членів ЄС, англійська, французька, німецька, іспанська, італійська та російська мови становлять 95% від досліджуваних європейськими школярами іноземних мов. Саме тому Перші Київські курси іноземних мов регулярно досліджують питання популярності вивчення іноземних мов в Україні.

Вивчення англійської мови переважає в усіх країнах Старого Світу, її позиції зміцнюються перш за все у нових державах Східної Європи. 90% учнів старших класів середньої школи вивчають англійську як другу мову.

Німецька та французька вивчаються в європейських середніх школах приблизно в однаковій пропорції. Згідно з історичного поділу на германські та романські групи мов німецька більш популярна серед жителів півночі, а французька – серед жителів півдня.

За даними опитування, проведеного Європейською комісією, як другу мову європейці відзначили англійську (41%), французьку (19%), німецьку (10%), іспанську (7%) й італійську (3%).

Трохи менше половини (47%) серед опитаних зазначили, що вони не знають жодної іншої мови, крім своєї рідної.

На питання, які дві мови, крім своєї рідної європейці знаходять найбільш корисними для вивчення, 75% відсотків відзначили англійську, 40% відсотків – французьку, 23% – німецьку, 18% – іспанську.

Знання англійської та іспанської мов найбільш часто зазначалося студентами та менеджерами.

А французька, як не дивно, згадувалася, як  краща мова до вивчення робітниками і домогосподарками.

Німецьку хотіли б вивчати студенти й підприємці, що ведуть власний бізнес.

Серед основних причин вивчення іноземних мов серед усіх вікових груп було зазначено:

проведення відпустки за кордоном

здатність спілкування по роботі

ділові поїздки

для пошуку необхідної інформації в інтернеті

навчання в іншій країні

для спілкування з друзями

перегляд фільмів та відео

слухання музики

В якості методу вивчення іноземної мови європейці відзначають навчання в малих групах під керівництвом вчителя та спілкування з носіями мови, як найбільш ефективні та успішні!

Саме так і проходить процес вивчення іноземних мов на Перших Київських курсах!

Made on
Tilda