Статті

ТОП НОВОРІЧНИХ АНГЛОМОВНИХ ФІЛЬМІВ.

Разом з зимою настали й улюблені, довгоочікувані свята. Багато хто з нас не любить сильні морози, завірюху, ожеледицю, хоча й у них є свої принади, та важко знайти людину, яка не любить новорічні свята. Адже саме в цей час здається, що все можливо й так хочеться вірити в диво.

Тож, аби не забути англійську і одночасно насолодитись святами пропонуємо добірку різдвяних мультфільмів та фільмів для сімейного перегляду, які не лише покращать вам настрій, але й допоможуть відчути дух Різдва та інших свят.

Тому ми склали і люб’язно діляться ним з Вами.

 

A Christmas Carol


Неможливо оминути чудовий англомовний фільм A Christmas Carol. Варто зауважити, що його краще дивитися в оригіналі. Не секрет, що для кращого сприйняття іноді використовуються субтитри, та ми рекомендуємо субтитри на англійській мові. Це допоможе вам у сприйнятті й не перетворить перегляд на читання.

 

Home Alone


Чи не традицією став перегляд одного з найвідоміших новорічних фільмів Home Alone? Тож, якщо Новий рік без жартівника Кевіна вам не в радість, чудовою можливістю урізноманітнити його буде перегляд мовою оригіналу.

 

 

 

The Polar Express


Не залишить байдужими вас і The Polar Express. Цей мультфільм надихає вірити в казку, радіти життю, розкриває дух Різдва!

 

 

 

Miracle on 34th Street


Нікого не здивує, що до нашого списку потрапив надзвичайно добрий фільм Miracle on 34th Street. Не зважаючи на його давність, фільм зачаровує своєю атмосферою, якістю зйомки та чудовою англійською.

 

 

 

One Magic Christmas


One Magic Christmas, ще один надзвичайний фільм для сімейного перегляду. Він нагадає Вам, що в житті завжди має бути місце для доброти, турботи , віри та чуда.

Скоро діти підуть на канікули, а у батьків та й просто дорослих буде змога відпочити від виснажливої, хоча не виключно, що й улюбленої роботи. Це чудова можливість провести час з сім’єю, повеселитися й просто відпочити наодинці з собою. Та пам’ятайте, що жодний фільм ще не зіпсувала чашка гарячого какао чи шоколаду! Приємного перегляду та веселих свят!

 

 

 

Elf


Цікава, сімейна різдвяна кінокомедія, яка допоможе розкрити в собі внутрішнього ельфа 🙂 Історія про те, як звичайна людина може творити дива і жити разом із Сантою. Завдяки цьому фільму ви побачите, як це жити в казковому світі.

 

 

 

The Grinch


Комедія про те, як Різдво, якщо в нього вірити, може змінити чиєсь життя . Різдво – це магія, казка, і якщо його цінувати, то воно віддасть багато добра та казки.

Made on
Tilda