Новини

Every coin has two sides!

Валюта ПКК – Globes!
Найкращі уроки, книги і матеріали в світі не змусять дітей навчатися і старанно працювати, якщо у них відсутня мотивація.
Мотивація — як внутрішня, так і зовнішня — є запорукою успіху учнів на всіх етапах навчання. Викладачі  можуть зіграти ключову роль в забезпеченні мотивації й заохоченні своїх учнів. Адже, хто як не вони, знають, що потрібно окремо кожному студентові. Викладачу необхідно багато витратити часу й докласти зусиль, щоб усі студенти в групі захопилися предметом, старанно працювали і прагнули успіхів.
Однак, так чи інакше, найкраще мотивує заохочення. Навіть будучи дорослими, ми жадаємо визнання й похвали, тому учні в будь-якому віці не є винятком. Необхідно щедро мотивувати дітей, публічно винагороджуючи за успіх, хвалити за добре виконане завдання і демонструвати  взірцеву роботу. Що ж далі? Нагородження! Усім подобається отримувати нагороди. Вечірка з піцою, перегляд фільмів чи навіть така проста річ, як наліпка у зошиті, можуть змусити учнів працювати старанніше і дійсно прагнути мети.
Саме тому ми створили свою власну валюту – Globes! Тепер наші студенти отримують не лише корисні знання та цікавий досвід, але й нагородження. Паралельно до виконання домашніх завдань, старанної роботи на заняттях, створення різних тематичних проєктів – студенти заробляють бонуси!
Але, як кажуть : «Every coin has two sides», а тому тепер і у нас для забезпечення дисципліни – з’явилась можливість штрафувати. Студент запізнився без попередження чи не виконав домашнє завдання – повинен повернути певну суму накопичених Globes викладачу.
Наступний крок? Назбиравши певну суму коштів, можна завітати до нашого магазину із брендовими речами Перших Київських Курсів та отримати товар, практично, за свої знання! Цікаво, чи не так?
Made on
Tilda